Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Established website Listing ID: 10431

www.tablet.gen.tr

Mükemmel Alan Adı ile Tablet Modasındaki Fırsatı Değerlendirin
Minimum offer:
$327.96+
Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers, Enter more than $327.96 for offer.
USD
Description
Tüm uzantıları dolu ve hem Türkçe hem de İngilizce olarak doğrudan hedef kitlenin adını taşıyan alan adına sahip bu siteye gereken ilginin gösterilmesi halinde, hazırladığımız özgün tasarım sayesinde kısa sürede ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bazı reklam alanlarında yakaladığımız %3 ortalamalı tıklanma oranı nadir yakalanabilecek bir orandır ve program indirme formatında hazırladığımız özel WordPress teması ile istediğiniz değişiklikleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Satış nedeni kesinlikle maddi ihtiyaç değildir. Site ile ilgilenemediğimiz, zaman ayıramadığımız için değerlendirilmesini istiyor ve bu yüzden hiçbir zaman değerini yitirmeyecek bu alan adı ile birlikte satışa sunuyorum.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Tablets category
www.tablet.gen.tr
Mükemmel Alan Adı ile Tablet Modasındaki Fırsatı Değerlendirin
0 offers $327.96
www.tabletmenusistemi.com
TabletMenuSistemi.com Satılıktır
0 offers $956.55

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot