Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Job - Listing closed Listing ID: 12926

Asrohosting Sanal Sunucu Hızmetleri.

Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 35 months, 2 days ago
0 offers
Description
SANAL SUNUCU
Yüksek hızdaki paylaşımlı sunucular üzerinden istenilen oranda belirlenebilen işlemci gücü ve ram miktarı ile sunulan virtual dedicated server hizmeti ile hayal ettiğiniz performansı yakalayabileceksiniz. Paylaşımlı web hosting hizmetlerinin yetersiz kaldığı durumlarda düşük maliyeti ile VDS sunucular performansları ile işinizi kolaylaştıracak, işletme maliyetlerinizi düşürecek.

Tüm VDS paketlerimizde plesk kontrol paneli lisansı ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Ayrıca 10 Domainlik MaestropPanel lisans ücretsizdir.
Sanallaştırma yazılımı olarak tüm sunucularımızda VMware teknolojisi kullanılmaktadır.
SANAL SUNUCU NEDIR?

Sanal sunucu(VDS) hizmeti, tek bir fiziksel bir sunucunun kaynaklarının, sanallaştırma uygulamaları ile aynı anda birden çok kullanıcı için özelleştirilmeiş sunucu nitelikleri ile sunulmasıdır. Bu özellikleri ile, sanal sunucunuza istenilen işletim sistemi yüklenebilir ve farklı amaçlar için kullanılabilir. Örnek olarak, e-posta sunucusu, FTP sunucusu, dosya sunucusu, özel kişisel pc, yedekleme vb. Sanal sunucuların(VDS) standart hosting sunucularından farkı,kaynaklarının size özel olarak tahsis edilmiş olması ve ayrılan kaynağın yalnızca sizin tarafınızdan kullanılıyor olmasıdır. Kiralık(Dedicated) sunuculara göre maliyetinin düşük olması en büyük özelliğidir. Diğer avantajları ise kurulumunun kolay olması, kurulabilmesi, işlemci hafıza disk alanı gibi kaynak özelliklerinin anlık olarak değiştirilebilmesi, sistem sorunlarının hızlı şekilde çözümlenebilmesi, hızlı yedeklenebilmesidir. Kiralık(Dedicated) sunuculara göre performansının biraz daha düşük olması ise dezavantaj olarak görülmektedir.

Bayi Hosting
Hizmetlerimiz, üst düzey donanıma sahip sunucularımız üzerinde, cPanel kontrol paneli ile sizlerin kullanımına sunulmuş olup PHP, Flash vb tasarım dilleri ve joomla, wordpress gibi portal uygulamaları ile tam uyumludur.

İsteklerinize uygun olarak hazırlanmış barındırma paketlerimizden birini seçin ya da kendi ihtiyaçlarınıza göre kendi paketinizi yine kendiniz planlayın. Sorularınız için lütfen iletişim formunu kullanarak bize ulaşmaktan çekinmeyin.
GÜÇLÜ LINUX SUNUCULAR ÜZERINDE PHP HOSTING HIZMETLERI

Fiziksel SunucularGÜÇLÜ LINUX SUNUCULAR ÜZERINDE PHP HOSTING HIZMETLERI(Web Hosting)


Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Server services category
Her türlü Linux türevi sunucu işleriniz yapılır
Her türlü Linux türevi sunucu işleriniz yapılır
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot