Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Job - Listing closed Listing ID: 14347

PROFESYONEL GOOGLE ADWORDS REKLAM DANIŞMANLIĞI

Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 35 months, 8 days ago
0 offers
Description
GOOGLE ADWORDS REKLAM ÇEŞİTLERİ;

Metin Reklamlar : Klasik ve en yaygın kullanılan reklam biçimidir. Google ana sayfasında ve İçerik Ağı sitelerinde gösterilir. Metin reklamlarda bir reklam başlığı, iki satır reklam metni ve son satırda da web sitenizin adresi yer alır. Reklamlar anahtar kelimeler ve kelime grupları kullanılarak yayınlanır. 
Bir kullanıcı uygun anahtar kelimeyi aradığında reklam görüntülenir. Reklam yayınlayan bir firma olarak size en büyük avantajı sadece işiniz ile ilgilenen kullanıcılara gösterilmesidir.

Görsel Reklamlar : Resim veya animasyon olarak yayınlanan reklamlardır. Sekiz farklı biçimi destekler. Görsel reklamlar yalnızca İçerik sitelerinde gösterilir. Özellikle ürününüz veya işletmeniz ile ilgili marka bilinirliğini arttırmaya yönelik etkisi büyüktür.Görsel reklamların çarpıcı etkisi, en uygun reklamların en uygun sitelerde gösterilmesini garantileyen Google AdWords teknolojisi ile birleştirilmiştir.

SUNMUŞ OLDUĞUMUZ AVANTAJLAR;

Reklamlarınızı online izleyin, online kontrol edin! 
Google'daki reklamınızı anında açın/kapatın! 
Google'daki reklamınızın bütçesini anında değiştirin! 
Reklamınızın istediğiniz zaman dilimlerinde (saat/gün) açık olmasını tercih edin. 
Reklamınız için istediğiniz ülke ve dilde gösterim tercihi yapın. 
Sadece sitenize dönen müşteriler için ödeme yapın. 
Günlük maksimum reklam bütçenizi panelinizden online kontrol edin. 
Hizmetinizi kontör gibi karşılaştıramayacağınız bir değerle değil, karşılığını bildiğiniz bir değerle Türk Lirası olarak satın alın ve harcamalarınızı Türk Lirası olarak görün. 
Tüm reklam ayarlarınız uzmanlarımız tarafından ayarlanır. 

Aylık 500 TL Danışmanlık Ücreti. İstadiğiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Arayüz kullanmadan Google adwords paneli üzerinden çalışıyoruz.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot