Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Ready-to-go project Listing ID: 14506

www.my-ko.net

MY-KO.NET Sanal Oyun Projesi
Minimum offer:
$1,366.50+
Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers, Enter more than $1,366.50 for offer.
USD
Description
Merhabalar,

Projemiz bir çok parçadan oluşmaktadır, ilanın verildiği günde 1000-1200 arası aktif kullanıcıya sahiptir.

Öncelikle Knight Online 2002-2007 yılları arasında Türkiye'de ve Dünya'nın bir çok ülkesinde çığır açmış bir MMORPG oyunudur. Fakat K2Network şirketinin işletmekte olduğu bu oyun yapılan bir çok kötü yenilik nedeniyle oyuncu potansiyelini kaybetmiş ve milyonlarca kullanıcıdan on binlere kadar düşmüştür.

Bizim projemiz ise 2002-2007 yılları arasında muhteşem ilgi görmüş olan Knight Online oyununun o yıllardaki halini oyunseverler ile buluşturmaktır.

Projemizin Anti Cheat(Hile Engelleme) Sistemi Mustafa Can İPEKÇİ isimli programlamacı şahıs tarafından 4000 Türk Lirasına bize teslim edilmiştir ve oyuna entegre etmemizle bütün hilelere karşı kilitli bir kapı görevi görmektedir.

Projemizin Web Sitesi ise tarafımızdan 1500 Türk Lirasına yaptırılmış olup, başka hiç bir kimseyle paylaşılmamış. Grafikleri her ne kadar özentilerimiz tarafından çalınmış olsada her zaman orjinalliğini korumuş, oyunumuzun açıldığından beri hiç bir gün 1000 tekil hit'in altına düşmemiştir. Her sayfası güvenli ve açıksızdır.

Projemizin Reklamları Eski Knight Online oyuncularını buluşturan www.ko-cuce.net adresinde aylık 1500 Türk Lirasına yapılmaktadır.

Projemizin Satışları ise BilgeGame adresinden KESN(Kod gir-Puan yükle) şeklinde ayrıca PAYPAL ile anında kredi kartı ile puan yükle şeklindedir. Puanlar kullanıcılarımızın oyun içerisinde girebildiği Power Up Store adresinden kullanılmaktadır ve oyunculara güç katmaktadır.

Projemizin Facebook sayfasında 6.500 hayranı vardır.
Projemizin 25 farklı ülkeden kullanıcısı vardır, isteğiniz halinde size belgelenebilir.

Sistemimiz 3 aydır aktiftir ve bize toplamda 25.000 Türk Lirasına para kazandırdı, maliyeti ise 10.000 Lirasını geçti. Fakat başka sektöre yöneleceğimiz için bu projeyi bırakacağız. Eğer sağlam bir ekip kuramazsanız gerçekten hiç bir anlamı yok yatırım yapmanızın, oyuncularla sürekli irtibat halinde olmalı ve sorunlarını çözmelisiniz. Bizim bu kadar vaktimiz olmadığı için sistemi satılığa çıkardık. Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (1)
40
BrateAchpnr $0.00 (0)
37 months, 24 days ago
Ayrıca sistemimizde başka hiç bir taklit sunucuda bulunmayan, 2.500 Türk Lirası değerinde All In One programı bulunmaktadır. Program otomatik olarak oyun içi etkinlikler yapmaktadır ve anti-cheat sisteminin engelleyemediği bazı hileleri engellemektedir.
Other listings in Video games category
www.oyungecidi.com
oyuncular için firsat
0 offers $27.06
www.mmobilgesi.com
MMOBilgesi - Güncel MMO Oyun Haber Sitesi Satılık
0 offers $1,483.31
www.oyunlariseviyoruz.org
OyunlariSeviyoruz.ORG - Profesyonel tasarım + Forum satılık
0 offers $68.33
www.oyunbozar.com
Oyunbozar.com Alan Adı Satılıktır!
0 offers $683.25
www.turk-torrent.net
turk-torrent.net aylık 21.120 tekil ziyaretçili kampanya
0 offers $41.00
www.hileindir.xyz
Hileindir.xyz 80TL satılık
0 offers $21.86
dota2pazar.com
dota2pazar.com - Jenerik Dota2 Satılık Domain
0 offers $0.00
www.guvenlioyuncu.com
GuvenliOyuncu Ucuz Oyunun Adresi
0 offers $124.09
turk-torrent.net
Turk-Torrent.net şok fiyat satılık
0 offers $13.67
www.oyununda.com
Oyun Video Paylaşım Platformu ! Bakmadan Geçme Karlı Yatırım !
0 offers $60.13

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot