Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Ready-to-go project - Listing closed Listing ID: 14556
Ünlüler ve Organizatörler Tarafından Takip Edilen Popüler Etkinlik Sitemi Satıyo

nereyegidilir.info

Ünlüler ve Organizatörler Tarafından Takip Edilen Popüler Etkinlik Sitemi Satıyo
Current price:
$4.10
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 36 months, 25 days ago
1 bid, Enter more than $9.10 for bid.
Description
Merhaba,

Aşağıda bilgilerini verdiğim site'm ilgisizlikten ve farklı projeler oluşmasından dolayı birden satmak durumunda kaldım oturmuş sabit bir kitlesi ve trafiği var..Kendi kelimesinde ilk sırada çok fazla aranma hacmi olmasa da fena sayılmaz..

Sonuç itibari ile bu site emek verilmiş bir site, ve ilgilenildiği zaman çok farklı kazançlar elde edilebilir...Biz kazanç kaygısı gütmedik ve reklam işlerine pek girmedik..

Site bir çok organizatör,işletmeci,mekan sahibi, bazı gazeteci ve magazinci tarafından takip ediliyor..

  • Site'de 100 TL değerinde lisanslı özel tema mevcut..
  • Site'de 500 TL değerinde içinde 50'ye yakın özel (foto galeri, video galeri,haber botları vb bir çok bot'un olduğu bot sistemi mevcut)
  • Site'de tüm seo optimize çalışmaları yapıldı..
  • Site logo'su,Twitter logo ve cover, Facebook logo ve cover özel yaptırıldı..

Şimdiye kadar herhangi bir tanıtım yazısı alınmadı, link alınmadı, dediğim gibi gelen reklam tekliflerine bile cevap vermedik..Fakat artık mevcut farklı projelerimize yoğunlaşıyoruz..

Siteyi alacak kişi sadece mekanlar ile iletişime geçerek banner ve tanıtım yazıları ile adsense ihtiyac bile duymadan iyi paralar kazanır.Biz siteyi maddi bir kaygı gütmeden kendi sektörlerimizden birisi olduğu için açtık, daha sonra eş,dost yada gittiğimiz mekanların haberini yapınca olay değişti farklı teklifler geldi fakat biz maddi bir olaya dökmedik bunların detaylı bilgisini ciddi alacak kişiye vereceğim...Site ana tema olarak etkinlik sitesi olduğundan bir çok mekan siteyi biliyor, bu yüzden alacak kişi için ilk etapta maddiyat önemli ise sadece mekanlar ile iletişime geçip ki çoğu tanıyor bizi, çünkü ben zaten görüşüyorum sürekli onlar ile fakat ben sadece maddi bir beklenti içinde olmadığımdan o tarz bir talepte bulunmadım fakat alacak kişi farklı bir teklifte bulunup reklam çalışması, banner çalışması yapabilir, çoğu da kabul eder..

Site satışı şu an multi'dir başka bir platform'da daha satışı gerçekleşmektedir, İçerik bakımından zengin ve beğenilen bir sitedir.Yanında twitter ve facebook hesaplarınıda vereceğim.Twitter hesabında 40K takipçi vardır 10K kadarı kendi gelen takipçdir fakat tamamı organik ve reel kişilerdir.

Sitenin iletişim formuna ortalama her ay bir restaurant yada firmadan reklam teklifi geliyor bunların hepsi iletişim formunda kayıtlı fakat hiçbirini kabul etmedik dediğim gibi reklam amaçlı hiç birşey yapmadık zaten sattığımız rakamda içeriğe, potansiyele göre düşük bir rakam zaten zararına satıyoruz.Seo puanı 82'dir.Seo optimize işlemleri yapılmıştır.Kendi kelimesinde ilk sıradadır..
Alacak arkadaşa hayırlı olsun.


Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in News and current affairs category
www.avcilarkulubu.com
Avcılar Kulübü Haber Sitesi
0 offers $0.00
kibrishaber.net
Kıbrıs Haber
0 offers $0.00
www.ihbarmektubu.com
Aktif ziyaretçi akını yaşatacak bir alan adı İHBAR MEKTUBU
0 offers $1,366.00
www.haber-nerede.com
Güncel Haber Sitesi
0 offers $273.20
bolgehaber67.com
Bölge Haber 67 satılıktır
0 offers $136.60
www.724gazete.com
www.724gazete.com
0 offers $27.32
www.bodrumhaber.net
Bodrumhaber.net satılık Bodrumda projelik domain
0 offers $0.00
www.golyaka.org
Golyaka.org - Jenerik Domain Özgün portal tasarım ve Özgün İçerik
0 offers $2,458.80
eyhaber.org
Büyük Haber Sitesi Uygun Fiyata Satılık!
0 offers $81.96
www.phphaberyazilimi.com
Php haber yazılımı
0 offers $409.80

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot