Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Job Listing ID: 15919

Hibe, Güneş Enerjisi, Biogaz Enerji, Nano Teknoloji ve ISO Belge Danışmanlığı

Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers
USD
Description

 1996  yılından  beri evrensel değerleri, uluslararası ve ulusal standardları ürün ve hizmet  sektöründe  müşterilerimizin en iyi olması için İSTANBUL adresinde danışmanlık faaliyetlerine devam eden PQS Danışmanlık bünyesinde verilen sorumlulukları yerine getirerek 2010 yılında Ege Bölge Yetkisi verilerek görevine başlayan Elite Danışmanlık hizmetlerine devam etmekteyiz.

   Kurulduğu tarihten itibaren “Yönetim Danışmanlığı” alanında IQCERT tarafından 2010 yılında belgelenmiştir. Türkiye’nin birçok ilinde 2.500’den fazla kuruluşa danışmanlık ve mühendislik hizmeti vermekteyiz. 

   2013 yılı itibari ile 6331 Sayılı İş Güvenliği Kanunu ve yönetmelikleri kapsamında “Elite Danışmanlık, İSG Danışmanlığı" olarak T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından sertifikalı A, B, C  Sertifikalı İş Güvenliği Uzmanlerı ile;

İlgili Kanun kapsamında sizlere verebileceğimiz başlıca hizmetlerimiz;
* İş Güvenliği Uzmanlığı,
* İş Güvenliği Eğitimleri,
* Risk Değerlendirmesi,
* Acil Durum Eylem Planları,
* Basınçlı Kapların Testleri,
* Kaldırma ve İletme Araçlarının Testleri.

   Kendi alanında profesyonel ve deneyimli kadromuzla, yasa ve yönetmeliklerdeki işletmeler için öngörülen ve istenen görevleri, asgari seviye olarak belirlemiş, İş Sağlığı ve İş Güvenliği şartlarını oluştururken tecrübeli birikimi ile sistemli ve verimli çalışmaların kurulmasını hedeflemiştir.

   İş Güvenliği Hedefleri; yanında işverenlerin verimlilik ve karlılık hedefleri, eğitim ve farkındalık ile oluşturulacak ve sonraki nesillere de daha bilinçli bir örnek teşkil edecektir.
 Şirketler için artık "Herkesin elinden gelenin en iyisini yapması" bu hedefleri yakalamak için yeterli bir çözüm olamamaktadır. İlk başta gerekli olan, herkesin ne yapması gerektiğini bilmesidir. Doğru zamanda doğru hizmeti almak bile bir danışmanlık uzmanlığı gerektirir.
Kurum ve kuruluşlara başta yönetim danışmanlığı ve kurumsallaşmaya yönelik tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz. Elite Danışmanlık, oldukça güçlü danışman kadrosuyla fark yaratıyor. Markalaşmayı ve dolayısı ile kurumsallaşmayı hedefleyen işletmeleri sıfırdan ele alarak optimum projeler üretmeyi, bunları hayata geçirmeyi, tüm bu çalışmaları yaparken de işletmenin kendisine tanınan tüm haklardan (teşvik ve destekler vb.) yararlanmasını hedefliyoruz. Markalaşma ile ilgili her adımda aklınıza gelen her soruda bizi ailenizden birini arar gibi arayabilirsiniz.
Amacımız; kurum ve kuruluşlarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda olası kayıpları önlemek, kazasız, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamını sağlamak ve yasaların gerektirdiği içimde eksiksiz uygulamaktır. Firmamız; çalışanların iş güvenliği konusunda da farkındalığını sağlayarak işletmelerde verimliliği artırmayı amaç edinmiştir.

   Elite Danışmanlık bünyesinde çok sayıda anlaşmalı uzman görev yapmaktadır. Bu uzmanların çoğu Denetçi / Baş Denetçi unvanına sahiptir. IQCERT - UK tarafından verilen Denetçi Sertifikalarımızın yanında, Uzmanlık alanlarımızdan en önemlileri olan İş Güvenliği konusunda ÇASGEM tarafından verilen “İş Güvenliği Uzmanlık Sertifikalarımız A, B, C sınıfı İş Güvenlik Uzmanlığı Belgelerimiz”, Çevre Danışmanlık Firması olarak; IQCERT - UK Çevre Güvenliği Yeterlilik Belgesi, Kalite Sistemi ve Ürün Kalitesi ile ilgili danışmanlık hizmetlerimize ilişkin IQCERT -UK tarafından verilen "Elite Danışmanlık - Hizmet Yeterlilik Belgemiz", , ISO Belgeleri Akreditasyon Standartlarına ilişkin "ULAK DER (Uluslararası Akreditasyon Derneği Eğitim Sertifikalarımız" mevcuttur.

 • ISO Belgeleri

 • TSE Belgeleri

 • CE Belgeleri

 • Garanti Belgeleri

 • OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Belgeleri

 • Devlet Destekleri

 • Marka – Patent Tescilleri

 • Risk Analizleri Değerlendirme Raporları

 • Eğitimler ve Sertifikasyon

 • Basınçlı Kapların Testi Hizmetleri

 • Çevre Danışmanlık Hizmetleri

 • Helal Gıda Sertifikaları

 • Enerji Bakanlığı İzinleri

 • Web Tasarım, Hosting ve Yazılım Hizmetleri

 • Ayrıca İL KALKINMA AJANSLARI - KOSGEB- TÜBİTAK - EKONOMİ BAKANLIĞI teşvik projelerinin hazırlanmasında da hizmetinizdeyiz.

Bizim Kalite Politikamız;
Hizmet verdiğimiz kuruluşları; “SEKTÖRÜNDE VE KONUSUNDA  ihtiyaçlarına yönelik projeler üreterek  kuruluşun; faaliyet alanı  ve organizasyon büyüklüğüne uygun yöntemler belirlemek, verimlilik, karlılık, kalite bilinci ve sürekli iyileştirmeyi sağlayarak sektöründe Dünya ile yarışabilen profesyonel bir kuruluş haline getirerek ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak" arzusundayız.
Bu misyonumuzun uygulanmasında, prensiplerimizden asla taviz vermeden, kalite hedeflerimize ulaşmak ve sistemimizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizi memnun etmek kalite politikamızdır.


Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Consulting category
Domain yönlendirme işlemleri - teknik destek
Domain yönlendirme işlemleri - teknik destek
2 offers $0.00
Hibe, Güneş Enerjisi, Biogaz Enerji, Nano Teknoloji ve ISO Belge Danışmanlığı
Hibe, Güneş Enerjisi, Biogaz Enerji, Nano Teknoloji ve ISO Belge Danışmanlığı
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot