Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Established website - Listing closed Listing ID: 1671
bibizdevar.com dilediğiniz tüm ürünleri satmak için uygun bir adres...

www.bibizdevar.com

bibizdevar.com dilediğiniz tüm ürünleri satmak için uygun bir adres...
Current price:
$136.60
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 51 months, 19 days ago
0 bids, Enter more than $141.60 for bid.
Description

mobilodeme.com Ödeme Sistemi

Günümüz ödeme modellerinin amacı kullanıcılara en güvenilir yolu, en az işlem adımıyla sunmaktır. eticaretci.com sitenizde siz de müşterilerinizin ödemelerini Mobil Ödeme Sistemi yönetimiyle hızlı ve güvenli şekilde yapmasını sağlayabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.


İstatistik - Raporlama

Günlük / haftalık / aylık / yıllık olarak ziyaretçi sayısı, sipariş istatistikleri, satışlar ve ürün iadelerini görsel ve istatiksel olarak eticaretci.com sistemi ile takip edebilir, üyelerinizin yorumlarını dahi raporlayabilirsiniz.


Tasarım Seçenekleri

eticaretci.com sistemi ile sanal mağazanızı diğerlerinden farklılaştırmanız çok kolay.Sayısı devamlı artan farklı tasarım seçeneklerini dilediğiniz zaman değiştirebilir, esnek modüler sistemiyle sitenizin görünümünü kendiniz oluşturabilirsiniz.


Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

Tüm bankalarla uyumlu sanal pos hizmetini sağlayan eticaretci.com Kredi Kartı, Havale / EFT gibi tüm işlemleri tek banka tanımlaması ile gerçekleştirme imkanı sağlar. Banka işlemlerinin yanı sıra Paypal ödeme seçeneği bulunmaktadır. Yapım aşamasında olan mobilödeme seçeneği ileride sistemimize entegre edilecektir.


Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

eticaretci.com da Reklam çalışmaları dışında da başarılı sonuçlar alabilmek; arama motorları optimizasyonu ile sağlanır. Tüm ürünlere ,Kategorilere , Bilgi ve Üretici sayfalarına Meta Key ve Meta Description tanımlamaları yapabilme seçeneği ile Seo çalışmanızı diğer e-ticaret sitelerden farklılaştırır.


Teknik Destek ve Call Center Desteği

Mağazanızı sorunsuz bir şekilde yönetebilmeniz için eticaretci.com ekibinden modül kurulumları, tasarım özellikleri, panel yönetimi, entegrasyon sistemleri ve diger tüm hizmetler hakkında profesyonel destek alabilir; tüm sorularınız için müşteri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


SSL Güvenlik Altyapısı

ÜCRETSİZ

Kredi kartı işlemlerinde bilgi nakli SSL olarak güvenli bağlantı ile sağlanmaktadır. eticaretci.com sisteminde SSL hizmetini ücretsiz sağlayarak bir ilki başlatmış bulunmaktayız.


Ürün ve Kategori Yönetimi

eticaretci.com ile mağzanız için sınırsız sayıda ürün / kategori ekleyebilir dilediğiniz gibi ilişkilendirerek yönetebilir ve satışa sunabilirsiniz. Ürün fiyatlandırmalarında sınırsız farklı vergilendirme uygulaması imkanı ve yönetim paneli için farklı kullanıcılar atama seçenekleri ile mağznınızın yönetimini ekibiniz ile ayrı ayrı gerçekleştirebilirsiniz.


Kampanya Yönetimi

Eticaretci.com gelişmiş kampanya seçenekleriyle tarih aralığı ya da müşteri grupları tanımlayarak kampanya konusunda fark yaratın. Müşterilerinize birden fazla alım ve toplu alım seçeneklerinde fiyat düşürme ayarlamalarını yapabilir ve müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.


Promosyon Seçenekleri

eticaretci.com ile hediye kuponları, indirim çekleri, ödül puanları gibi çeşitli promosyon seçenekleri sayesinde müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Üyeleriniz dilerlerse kendi aralarında hediye ve kupon gönderimi yapabilmektedirler.


Yedekleme

Geliştirilmiş eticaretci.com yazılımı; Mağzanız için oluşturduğunuz tüm veri tabanınızı yedeklleyerek bilgisyaraınıza indirmenizi ve dilediğiniz zaman sistemi istediğiniz yedeklemeden başlatmanızı tek tıkla sağlamaktadır.Panel kısmında bulunan sistem seçenekleri ile Sisteyi bakım moduna alabilme, dil ve para birimlerini değiştirebilme , ürünlere uzunluk ve ağırlık birimleri tanımlayabilme, bölge ve adres seçeneklerini değiştirme ve kullanıcı grupları oluşturma imkanları ile ayrıntılı tanımlamalar sunulmaktadır.


Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Other technology category
www.teknosultan.com
Proje oluşturmak isteyenlere TeknoSultan.COM
0 offers $683.00
www.aguvenlik.org
www.aguvenlik.org
0 offers $0.00
www.yenicihazlar.com
Son çıkan teknoloji ürünleri hakkında araştırma, inceleme ve haber blogu
2 offers $0.00
www.teknoloji-log.com
Teknoloji haber sitesi Mobil Uyumlu Google Seo Dostu Wp
0 offers $136.60
www.isimizguvenlik.com
Güvenlik ve teknoloji sektörü için kullanılabilecek değerli bir alan adı
0 offers $0.00
www.droneler.com
drone tutukunlarına yönelik satış ve kiralama için güzel bir proje adı
0 offers $0.00
www.kasapos.com
www.kasapos.com
0 offers $0.00
www.webfores.com
Herşey Dahil Satılık Site: www.webfores.com
0 offers $54.64
www.teknoloji.win
teknoloji.win
0 offers $13.66
www.hoopevde.com
Alış veriş sitesi için süper alan adı
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot