Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Domain name Listing ID: 16752

yarisbu.com

Eşsiz Sosyal Medya Projesi
Minimum offer:
$108.84+
Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers, Enter more than $108.84 for offer.
USD
Description
Merhabalar bu ilanımızda yarisbu.com adresine ve projesine dair detaylara ulaşacaksınız. Tabi ki projeyi uygulamadan da bu domaini kullanmak isteyebilirsiniz ancak ciddi sosyal medya hiti sağlayacak bir proje olduğunu söyleyerek aklınızı çelmeden edemeyeceğim. :) 

Klasik seo işlemlerinin birer birer terk edildiği bu günlerde herkes yavaş yavaş geleceğe yatırım yapmaya başladı. Peki nedir bu gelecek ? Tabi ki sosyal medya. Backlink'ler, tanıtım yazıları tamamen bugüne dair yapılan yatırımlar olarak görülüyor akıllı olanlar hızlı davranarak sosyal medya çalışmaları ile liderliği ele geçirme çalışmalarına başladı bile. Hal böyle olunca sosyal medya üzerinden gelecek hiti ve sosyal medya ürün pazarlama yöntemlerini biran önce projelendirmemiz lazım diye düşündük ve kolları sıvadık. 
Sen neden bahsediyorsun böyle diyenler için : http://www.seohocasi.com/sosyal-imleme-out-sosyal-medya-in/

Yarisbu.com projesinde yapacağımız temel işler : çeşitli yarışmalar,anketler,çekilişler düzenleyerek ödül dağıtmak üzerine kurulu. 
Ziyaretçi neden bu siteye girsin ki ? 
Bu sorunun cevabı oldukça basit. Herkes ödül kazanmak ister. İkinci cevabı ise herkes eğlenmek ister olabilir. Bu ikisini de aynı anda onlara sunma imkanınız var. 

Ziyaretçileri siteye çekmek için ne gibi aktiviteler düzenlenebilir ? 
Yukarıda bunlardan size ilham vermesi adına biraz bahsettim. Birazda örneklerle açıklayıp gerisini sizin yaratıcılığınıza bırakmayı düşünüyorum. Klasik yarışmalar,çekilişler vs onlardan bahsetmeyeceğim bunları zaten rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Farklı olarak belki şunlar düşünülebilir ; 
* Projenin ilk günlerinde (site oturduktan sonra ve aktiviteler başladığında) ihtiyacınız olan tek şey bu aktivitelerde rol alacak ziyaretçiler. Peki bunu nasıl sağlayabiliriz. Klasik pazarlama yöntemleri kullanıldıktan sonra birkaç ziyaretçiye ulaştınız bundan sonrasını onlara bırakmaya ne dersiniz ? 
- O zaman bir yarışma düzenleyebilirsiniz. Siteye en çok ziyaretçi getirene küçük ödüller vermek şartıyla tabi ki. (yarışmacılara özel yaratacağınız özel referral linkler ve onların sayımı ile yarışmanın kazananını belirleyebilirsiniz)
- Tahmin yarışmaları düzenleyebilirsiniz. (yine sosyal medyayı aktif olarak kullanacağınızı varsayarak) önemli yarışma gecelerinde eurovision vs gibi (twitter üzerinde trend topic olacaktır muhtemelen) rahatlıkla yarışmacılara ulaşabilir onların yarışmaya katılmasını sağlayabilirsiniz. (İlk 3ü bilene ödüller/onların arasında çekilişler , yada puanlama sistemi ile bir yarışma düşünülebilir.)
- Eğer kalıcı bir yarışmacı kitlesi oluştuysa bu yarışmaları uzun soluklu programlar içinde yapabilirsiniz. (futbol ligleri , basketbal maçları vs )
-Diğer bir yarışmamız ise yaratıcılık üzerine. Ziyaretçilerimizin ortaya bir şeyler koyacağı yarışmalar ile ürün elde etme şansımız var. Şöyle ki video , resim , makale gibi alanlarda yapılacak yarışmalarla ortaya konan ürünler hakkında telif hakkı elde edilebilir. Bu ürünler çeşitli amaçlarla (maddi de olabilir) kullanılabilir. En kötü bu videolar youtube kanalınıza yüklenir ve kazanç sağlanabilir.
Daha fazla bunun gibi yüzlerce aktivite yaratılabilir ancak daha fazla uzamaması adına yazmıyorum. 

Peki her şey çok güzel, herkese hediyeleri bol bol dağıtıyoruz bizim bu işten kazancımız ne olacak dediğinizi duyar gibiyim. 
Aklıma gelen bazı artıları yazayım. 
Aktif sosyal medya hiti (aktiflik kısmı önemli) (sosyal medya hitinden daha öncede bahsettik sizi arama motorlarında bile çok rahat yükseltebilir)
* Projenin tutmasına bağlı olarak marka olma şansı 
* Ürün üretme ve kullanma şansı (telif hakkının alındığına dair sözleşmesiz yarışma düzenlemeyin)
bunlar gibi daha çok daha fazla üretilebilir. Ve tabiki bunlar klasik gelir yöntemlerine dönüştürülebilir. (ürünlerden gelen kazanç dışında) reklam alımı , hatta ürün satışı çok rahatlıkla gerçekleştirilebilir. 

Tüm bu anlattıklarım için aklımdaki fiyat 550 TL'dir . İlk başta bu projeyi planladığımda binlerce dolar kazanacağıma dair bir inancım vardı ancak işlerimden dolayı bir türlü hayata geçiremedim. Gerçekten sosyal medyanın gücüne inananların kaçırmaması gereken belki de ileride sayılı projelerden biri bile olabilecek hala çok güvendiğim bir proje. 

Binlerce dolardan bahsediyorsun peki fiyat neden bu kadar düşük diye düşünenler olacaktır elbet onu da şöyle ifade etmeye çalışayım. Hazırlanmış bir proje değil fikir satıyorum benim aklımda olanların hepsini ne yazık ki sizlerle paylaşma imkanı bulamadım ve planladığım anlamda hayata geçiremedim.Fiyatının düşük olmasının başlıca sebebi budur. Diğer sebebi de bu fikri alıp farklı alanadları altında yapmaya çalışanlar olacaktır. Belki fiyatı düşük tutarak bunun önüne geçebilirim diye düşündüm. Umuyorum ki fikre ve emeğe saygısızlık yapılmayacaktır. Bırakın bunları düşünmeyi buraya yazarken bile oldukça emek sarf edildi aklınızın bir köşesinde bu da dursun ne olursunuz. :) 

Şimdiden değerlendirmek isteyen yeni sahibine hayırlı olması dileğiyle. Eğer vaktim olursa, ileride çeşitli konularda fikir alışverişi de yapabiliriz. Hukuki işlemler hakkında da biraz araştırma şansım olmuştu onlar hakkında da birkaç bilgi verebilirim. Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Social Media category
gazetebultenleri.com
gazetebultenleri.com SATILIKTIR
0 offers $54.42
www.suriye.info
www.suriye.info
0 offers $36.20
blinkso.com
sosyal medya ve insan kaynakları
0 offers $5,442.00
sonhaber42.com
sonhaber42.com SATILIK
0 offers $54.42
habersensinturkiye.com
habersensinturkiye.com haber siteleriyle ilgilenenler mutlaka bakmali bilgiicin
0 offers $16.33
www.sosyalimci.com
Sosyal Medya & E-Ticaret
0 offers $408.15
www.hotgee.com
Hotgee.com -net - org
0 offers $288.06
buysocialstatus.com
www.buysocialstatus.com
0 offers $5.91
www.teknolojimakine.blogspot.com
Teknoloji Haber Blogu
0 offers $27.21
ojekafasi.com
Ojekafasi teknoloji haberleri
0 offers $544.20

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot