Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Established website Listing ID: 16960

www.modastil.com

Modastil.com- Giymediğiniz İkinci El Kıyafetlerinizi Satın, Alın
Minimum offer:
$6,832.50+
Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers, Enter more than $6,832.50 for offer.
USD
Description
Modastil.com sitesi alan adı 4 yıllıktır. 2014 Mayıs ayında blog olarak açıldı. 2014 Kasım ayında ikinci el markalı kıyafetlerin alınıp satıldığı pazaryeri olarak yayına hayatına devam etmektedir. Çok sağlam bir yazılım olan Magento altyapısıyla yazılmıştır. İngilizce ve diğer dillere kolaylıkla adapte olmaktadır. Bayanlar giymedikleri kıyafetleri sitede yayınlayıp satabilmektedir. Site ise yapılan tüm satışlardan %20 komisyon alacak şekilde kurgulanmıştır. Admin panelden girilen ürünler onaylandıktan sonra yayına alınmaktadır. SMS alt yapısıyla satıcının bir ürününe yorum yapıldığında kendisine haber vermek için otomatik SMS gönderilmektedir. Aynı şekilde satış olduğunda hem email, hem de SMS ile bilgi verilmektedir. Satıcı kargo bilgilerini sisteme girdiğinde alıcı görebilmekte ve alıcı ürünü teslim alıp onay verdiğinde yine SMS ve email ile satıcıya bilgi verilmektedir. Alıcı ürünü onayladıktan sonra satıcıya %20 komisyon kesildikten sonra parası ödenmektedir. 
Instagram'da 13.000 takipçisi vardır. Facebook'ta 12.000 hayran vardır. Günde ortalama 1000 kişi ziyaret etmektedir. Blogger olarak Hürriyet Bumerang'ın onaylı blogger'ıdır. Ve istenirse her gün Hürriyet'te blog yazısı yayınlanabilir. Aynı şekilde Milliyet Blog'un da onaylı blogger'ıdır. Orada da günlük blog yazıları yayınlanabilmektedir. 
Siteye bayanlar tarafından çok yüksek bir ilgi vardır. Reklam bütçesi ayrılarak yatırım yapılması gereken ve gelecek vadeden bir projedir. Bütçe kısıtı ve başka işler nedeniyle bu sitenin hakkını verebilecek birine satmayı planlıyorum.Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Shopping category
www.kayipdukkan.com
www.kayipdukkan.com
0 offers $2.73
kaçırma.com
e-ticaret için mükemmel ötesi jenerik bir isim !
0 offers $0.00
www.kotonoutlet.com
Koton Outlet aratmada ilk sıra imkanı
0 offers $430.94
www.kapakdeposu.com
telefon kapakları ile ilgili eticaret sitesi açmaya uygun
0 offers $1,639.80
www.arabanaal.com
Oto Aksesuar, Yedek Parça, Araç Sigortası İçin Kupon Alan Adı
0 offers $0.00
www.bilgisayar.xyz
www.bilgisayar.xyz
0 offers $6.83
www.nikahbebeksekercim.com
Maddi İhtiyaçtan Satılık Aktif E-Ticaret Sitesi
0 offers $4,372.80
www.bumalbirharika.com
Eşi benzeri olmayan E-Ticaret Domaini
0 offers $546.60
www.marka2015.com
marka2015.com - Fırsat Alışveriş Sitesi Alan Adı
0 offers $0.00
www.yenibirsey.net
ticaret alanında değerlendirilmesi uygun bir alan adı
0 offers $409.95

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot