Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Application - Listing closed Listing ID: 17288
PhotoPrint - Online Fotoğraf Basarak Para Kazanın

photoprint.cozumeks.com

PhotoPrint - Online Fotoğraf Basarak Para Kazanın
Minimum offer:
$43.02+
Offers are coming up, private sale is going on
1 offer, Enter more than $43.02 for offer.
Description

Nedir ?

PhotoPrint Fotoğraf yazdırma scripti ile kullanıcılar siteniz üzerinden fotoğraflarını yükleyerek, ardından boyut seçimi yaparak sipariş verebilirler. Site yöneticisi de fotoğrafların dijital kopyalarını fiziksel olarak basarak kullanıcıya kargolar. Kullanıcılar ister paypal, ister havale yöntemi ile ödemelerini yapabilirler.

Demo Adresi: http://photoprint.cozumeks.com

Özellikleri

- Kullanıcı Dostu Arayüz
Sistem yalnızca fotoğraf yüklemek, boyut seçmek ve ödeme yapmak üzerine kuruludur. Arayüz sade ve her kesimden kullanıcının anlayabileceği basitliktedir.

- Özelleştirilebilir Sabit Sayfalar
Şirketiniz hakkındaki sayfaları, kullanıcı sözleşmelerini ve iletişim bilgilerinizi panel üzerinden anında değiştirebilirsiniz.

- E-Posta şablonları
Kullanıcının üye olduğunda yada sipariş verdiğinde aldığı e-posta’ların şablonlarını yalnızca html bilgisiyle değiştirebilir, dilediğiniz eklemeler yapabilirsiniz.

- Güçlü Altyapı
Yii PHP Framework tabanlı, MVC mimarisi ile kodlanmış, modüler sistemde yüzlerce satırlık dosya içinde kaybolmadan kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz varsayılan olarak gelen MySql veritabanı motorunu MsSQL, Oracle, PostgreSQL veya SQLite gibi motorlarla bile değiştirebilirsiniz. Script %98 oranında açık kaynak kodlu olarak teslim edilir.

- Tema Seçeneği
Sistem aynı Wordpress ve Joomla gibi sistemlerde olduğu şekilde bir template sistemi üzerine inşa edilmiştir. Çekirdek kodlarına hiç dokunmadan yeni bir tasarım ekleyebilir ve üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

- Sanal Pos Seçeneği
Paypal ve Havale ile ödeme seçeneklerinin yanına dileyen müşterilerimiz için PayU, iyzico ve EST sanal pos kurulumu da yapabilmekteyiz.

- Hata Bildirim ve Takip Sistemi
Github projesi üzerinden ve çok kısa bir süre sonra aktif olacak kendi hata takip sistemimiz üzerinden, sitenizde oluşabilecek hataları anında bildirebilirsiniz. Güncellemeler tarafımızca ücretsiz olarak yapılacaktır.Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Other category
thysorgu.com
thysorgu.com
0 offers $43.02
www.trabzoninfo.com
www.trabzoninfo.com
0 offers $143.40
www.seolumakale.com
www.seolumakale.com
0 offers $2,868.00
www.yor-um.com
yatırım fırsatı
0 offers $143.40
www.modadukkanim.com
www.modadukkanim.com
0 offers $0.00
www.e-devir.com
e-devir.com
0 offers $0.00
www.ilkfirsatta.com
ilkfirsatta.com
0 offers $0.00
thyfly.com
thyfly.com
0 offers $86.04
www.mercansohbet.com
İnternetten yüksek gelir elde etmek - Görüntülü sohbet sitemi satıyorum
0 offers $430.20
wingfk.com
wingfk.com
0 offers $57.36

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot