Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Established website - Listing closed Listing ID: 17337
Profesyonel haber sitesi

www.haberturkkan.com

Profesyonel haber sitesi
Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers
Description
İlgilenemediğim için acil satıyorum.

Özellikleri aşağıdaki gibidir.
  Biyografi     Ziyaretçi Modülü
Her geçen gün kendini güncelleyen haber portalımıza biyografi modülüde eklenmiştir.,   Ziyaretçi defteri modülü ile tüm ziyaretçileriniz artık görüşlerini açık şekilde sabit olarak size ulaştırıp ve sunabilecekler

 

  Sınırsız kategori ekleme     Özel Haber Modülü
Sitenize sınırsız kategori ekleyebilir, haber sunumunuzu ve çeşitlerinizi arttırabilirsiniz. Sürükle bırak sistemi ile kategori sıralamasını basit bir şekilde değişebilirsiniz.   Özel haberler modülü ile ücretli veya sürekli öne çıkmasını istediğiniz haberleri rahatlıkla sitenize ekleyebilir daha fazla ziyaretçinin okumasını sağlayabilirsiniz.

 

  Manşet Sistemi     Yan Manşet
15 adet haber başlığından oluşan kendiliğinden değişen oto. ana manşet sistemidir. Flash animasyonlarla zenginleştirilmiş son dakika özel haber videolu haber foto galerili haber gibi seçenekleri bulunmaktadır.   Yan manşet sistemi ile dilediğiniz haberleri kısa süreli veya uzun süreli özel haberlerde olduğu gibi ziyaretçinin daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

  Zamanlanmış Haberler     Haber Durumu
Önceden eklediğiniz veya belirlediğiniz bir haberin yine sizin belirleyeceğiniz ileriki bir saat veya tarihte oto. olarak kendiliğinden yayına girmesini sağlayabilirsiniz.   Önceden eklediğiniz veya yeni eklemekte olduğunuz bir haberi yayından alabilir veya bir süre sonra tekrar yayınlanmak üzere silmeden geçici olarak durdurabilirsiniz.

 

  Yazarlar Modülü     Editör Bölümü
Sınırsız site yazarı ekleyebilir, yazarlara ait resim ve bilgileri girebilirsiniz. Ayrıca site yazarlarına ait özel "Yönetim Paneli" bulunmaktadır. Yazarlara; talep etmiş oldukları kullanıcı adı ve parolayı belirleyerek kendi yazılarını eklemelerini sağlayabilirsiniz. Alıntı yazar sistemi eklenmiştir.   Sınırsız sayıda sitenize haber editörü ekleyebilirsiniz. Editörler Kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak haber ekleyebilir düzenleyebilir silebilir.

 

  Flash Haber   Anket Modülü
Flash haber sistemi ile anlık gelişmeleri daha belirgin olması adına sitenin en altında sürekli göz önünde duran kırmızı bir bant içerisinde anında yayına koyabilirsiniz.   Anket modülü ile gündemdeki konuları veya sizin kendi belirlediğiniz konuları halk oylamasına çıkarabilirsiniz.

 

  Foto Galeri Modülü     Video Galeri Modülü
Foto galeri modülü tamamen kontrol panelinden yönetilebilmektedir. Oluşturmuş olduğumuz bir foto galeriyi haber detayı altına ilişkilendirebilirsiniz.   Video galeri "EMBED" kod ekleme veya "VİDEO" upload ekleme sistemi ile çalışmaktadır. Eklenen videolar istenirse haber detayına ilişkilendirilebilir veya video galeri bölümünden izlenebilir.

 

  Reklam Modülü     Bloklama Modülü
Standart Reklam boyutlarına uygun; Banner reklam, Sağ kule, Sol kule, Sağ blok, Sol blok, Haber detay resim altı, Haber detay altı, Foto galeri arası ve Video galeri önü reklam alanlarıyla  siteniz üzerinden rahat bir şekilde daha fazla gelir elde imkanı bulabilirsiniz.   Farklı görünümlerde blok modülleri bulunmaktadır. Bloklama sistemi ile istediğiniz zaman site tasarımını kendinize özgün değişebilir ziyaretçilerinizi farklı bir tasarım ile karşılayabilirsiniz. Sürükle bırak yöntemi ile blokların sıralamasını hiç yorulmadan basitçe yapabilirsiniz

 

  Anlık Ziyaretçi / Google İstatistik Modülü     Hava Durumu Modülü
Ziyaretçi hangi arama motorundan ulaşmış, Ara motoruna hangi kelimeyi yazarak sitenize gelmiş, web sitenizde ne kadar zaman geçirmiş,
kaç sayfa ziyaret etmiş, hangi tarayıcıyı kullanıyor, hangi İşletim sistemini kullanıyor gibi özellikleri öğrenebileceğiniz bir istatistiğe sahiptir.
  Yönetim panelinden önceden ayarlayacağınız şehir'e özel anlık son 3 güne ait hava tahminlerini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

 

  Detaylı Haber Arama     Namaz Vakitleri Modülü
jQuery ile desteklenmiş anlık haber arama ile ziyaretçileriniz çok rahat ve daha kısa sürede aradığı habere ulaşıp sıkılmadan sitede gezinebilir. Yazdığı karaktere göre anlık uyumluluk sorgulaması yaparak anında değişen arama sonucuna sahiptir.   Yönetim panelinden önceden ayarlayacağınız şehir'e özel veya ziyaretçinin kendi seçeceği şehre özel anlık 5 vakit namaz saatini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

 

  Burçlar Modülü     Döviz Kurları Bloğu
Burçlar modülü günlük olarak oto. şekilde kendiliğinden güncellenen bir yapıya sahip olarak ziyaretçilerin kendi burçlarını görüntülemesini sağlayabilirsiniz.   Merkez Bankası bağlantılı döviz kurları modülü bulunmaktadır. Bu modüldeki kur değerleri sistem tarafından otomatik güncellenmektedir.
Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (1)
40
bayNOKTA $0.00 (0)
29 months, 19 days ago
Acil Olduğu İçin Fiyatını Düşürdüm İlgilenenler acele etsin .Son indirimdir. Bir hafta içinde satılmaz ise ilanı kaldırıcam.
Other listings in News and current affairs category
www.firtinaajans.org
Uygun Fiyatlı Haber sitesi
0 offers $71.10
www.ulusalbulten.com
ulusalbulten.com
0 offers $0.00
www.zaman53.com
Domain + Yazılım + 4 Yıllık Haber Arşivi
1 offer $0.00
www.habershop.net
yepyeni haber sitesi domaini
0 offers $597.24
www.mansetajani.com
Sıradışı ve Dikkat Çekici Bir isim.. Haber Sitenizin Marka değeri olsun
0 offers $711.00
sondakikahaber.co
sondakikahaber.co
0 offers $0.00
www.golyaka.org
Golyaka.org - Jenerik Domain Özgün portal tasarım ve Özgün İçerik
0 offers $2,559.60
disbasindan.com
Disbasindan.com satılıktır
0 offers $0.00
www.xn--ekonomigndemi-3ob.com
Haber Domaini Uygun Fiyat
0 offers $1.42
www.kulisci.com
Fazla söze gerek yok alan adı her şeyi anlatıyor
0 offers $12,484.64

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot