Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Ready-to-go project - Listing closed Listing ID: 1811
icramali.com icra ihaleleri için ideal site, hazır proje ve domain iyi

www.icramali.com

icramali.com icra ihaleleri için ideal site, hazır proje ve domain iyi
Current price:
$408.15
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 51 months, 14 days ago
0 bids, Enter more than $413.15 for bid.
Description
Selamlar,

Icramali.com projesi 2010 yılında hata geçti ve ücretli üyelik ile ihale alanları yayınlayan bir site. Ajanslardan toplanan günlük tüm icra ihaleleri siteye giriliyor ve ücretli üyelere satılıyordu. Ortalama 1 sene önce bu site projeyi bıraktı, bir kaç ay sonra da bir süre site down oldu. Toplam 3-4 ay ara verdikten sonra site tekrar online. Bu site ile ilgili hiç bir projeye ayıracak vaktim yok. Dolayısıyla değerlendirebilecek bir proje ve satmak istiyorum. Alanadı ve tüm içeriğiyle birlikte cüzi bir miktara vermeyi düşünüyorum. Siteyi 1 yıllık barındırma hizmeti ile beraber verebilirim.

Sitede toplam 30.000 kayıtlı üye mevcut. Bu üyeler tekrar mail gönderimi ile siteye davet edilebilir. Bu üyelerin 4.500 kadarı ücretli üyeydi.

Arşiv içerisinde geriye dönük 40.000 ihale var. Google'ın sevdiği bir siteden bahsediyoruz burada. Daha dün yeniden online olduğu için oturması biraz sürecektir ama biraz araştırırsanız sistemin ne kadar iyi olduğunu görebilirsiniz.

Bunların dışında sistem üzerinde içerik girme, kullanıcı yönetimi ve bir çok özellik var. Bunların tamamını iletişime geçenlere detaylı anlatabilirim. Sistem güzel bir sistem yani.

Arkaplanda çalışan yazılım php ve smarty template engine ile beraber çalışıyor. Sistem üzerinde eskiden kalan pos entegrasyonu ve mobil ödeme bölümleri var, bunları da direk kendinize göre düzenleyerek aktif edebilirsiniz.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (1)
40
burakatici $0.81 (1)
52 months, 14 days ago
Gösterim değerleri şu an 0, ziyaretçi de yok. Yalnız site azcık kullanılmaya başladıktan sonra değişiklikleri göreceksiniz. Ayrıca bir süre kapalıydı ve yeni online olduğu için bir googleda listelenmemesi normal. Ama sitenin geçmişini araştırabileceğinizi gönül rahatlığıyla söylüyorum.
Other listings in Other Internet category
webadam.org
webadam.org
0 offers $244.89
www.ekrangoruntusu.com
ekrangoruntusu.com
0 offers $0.00
teknolojihaberiniz.blogspot.com
Teknoloji Haberi Sitesi
0 offers $4.08
www.webrazzi.xyz
TÜRKİYENİN EN DEĞERLİ ALAN ADI
0 offers $816.30
toptanmail.com
toptanmail.com
0 offers $0.00
sak.la
3 harfli domain satılıktır
0 offers $0.00
www.gay.biz.tr
Sohbet Chat Sitesi
0 offers $190.47
www.technoarsivim.com
Satılık Web Site Techno arsivim
0 offers $19.83
www.yazgulu.info
Satılık Forum Sitesi - vBulletin 4.0.0 Lisanslı
0 offers $272.10
www.forumexa.com
Yeni Açılan Forum
0 offers $6.80

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot