Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Ready-to-go project - Listing closed Listing ID: 1847
Online E-Ticaret Sitesi

www.hediyeloni.com

Online E-Ticaret Sitesi
Current price:
$2,704.00
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 51 months, 18 days ago
0 bids, Enter more than $2,709.00 for bid.
Description
Sİtemizde 6500 tane aktif müşteri bulunmaktadır. Bu müşteriler mail ve reklma yoluyla kendileri üye olan ve düzenli alışveriş yapan müşterilerdir. 2 yıldır aktif olan bir internet sitesidir.  Google facebookta tweeter ve bir çok blog sitesinde reklamı yapılmış ve bilinirlilğini arttırmak adına çalışmalar yapılmıştır. Sİtemizi satmamız amacı 2 aydır ithalat yapmaya başladık bundan dolayı perekande siteyle ilgilenemiyoruz bu yzüden 2-3 aydır kapalıdır. lakin yoğun i,stek üzerine müşterilerin maillerinin üzerine hediyelonin hala kullanılamsı egrektiğine karar evrdik bundan doalyı satıyoruz. Sitenin içinde yaklaşık 680 adet yüklü ürün bulunmaktadır site satılırken bu ürünleri alabileceğiniz tedarikçi bilgilerinide size vericez.hepsinin şifresini ve kayıtlarınıda vericez siteye sanal pos bağlatımına uygundur sitede sanal pos havale ve kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur. tüm sistemler yönetim paneli yüklenmiştir yanı zamanda dışardan bir fatura programı satın almanıza gerek kalmaz yönetim panelinde fatura çıkarma programı vardır. aynı zamanda sitemizda canlı chat mevcuttur yani müşterilerinizi an be an girdiği sayfaları görebileceğiniz kaç kişi sitede dolaşıyor görebileceğiniz bir sistemdeir bunula beraber tüm müşteriler bu canlı chattan msn gibi sizle direk soru soarrak konuşabilirler. Siteyle beraber hediyeloni basılı zarflar ve hediyeloni baskılı Değişik boyutları kolilerde verilecektir. Yani kolisine kadar herşeyi vereceğiz. aynı zamanda düzenli mailing yaptığımız ve kendi maila dreslerini bıraktıkları 20000 müşteri mailinide yanında vereceğiz. Bİzde şuanda ithalat yaptıgımız için bizim ürünlerimizdende kendi sitenize koyup satabilirsiniz. sitede hiç bir eksik yoktur. girip inceleyebilirsiz. aynı zamanda siteyi yapan kişininde tüm bilgilerini vericem herzaman onunla iletişimde olabilirsiniz. aylık kazancınız normal ilerleyişte 4000-4500 tl kar olarak görülür tabiiki bu sizin reklam verme olasılığınıza göre çok çok fazla artacaktır. Tüm kargo firmaları arkada mevcuttur aktif edilip anlaşma yaptıgınız taktirde hemen açıp kullanabilirsiniz. 

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Monetization category
www.golkralicesi.com
Turkiye nin ilk ve tek kadinlara ozel spor haber sitesi..
0 offers $47,320.00
www.ucretsizpaylasim.com
ucretsizpaylasim.com
0 offers $67.60
www.youtubekazanc.com
Youtube taktik ve rehber satışları veya paylaşımları için ideal
0 offers $0.00
onlinekazanc.net
onlinekazanc.net - Satılık Jenerik Domain
0 offers $0.00
www.merudoner.com
Marka domian www.merudoner.com
0 offers $676.00
www.tozhaber.com
acil satılık haber sitesi
0 offers $1,352.00
www.nivu.net
Yılların Eskitemediği Forum ilgisizlikten Satılıyor...
0 offers $405.60
uzmanhit.com
uzmanhit.com
0 offers $40.56
www.dedaki.com
dedaki.com Alan adı satılık
0 offers $40.56
kisaltvekazan.com
Türkiyede Bu Proje İlk
0 offers $45.97

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot