Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Job - Listing closed Listing ID: 18554

Profesyonel Hazır Web Sitesi Sadece 48 TL

Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 27 months, 5 days ago
0 offers
Description

Hazır İnternet Sitesi Nedir?

Bizim tercih ettiğimiz hazır site paneli WordPress, diğer paneller arasında kullanımı en kolay olanıdır.Üstelik Türkçe dil seçeneği ile tam bir vazgeçilmez hale gelmiştir.Wordpress paneline giriş yaptıktan sonra tek tıkla sitene içerik ekleyebilir tek tuşla tasarım değiştirebilirsin. Ayrıca WordPress sayesinde Google arama motorunda çok kısa sürede ilk sayfalarda indekslenebilirsin. Aşağıdaki videoda panel kullanımını ayrıntılı olarak izleyebilirsiniz.

WordPress sayesinde istediğin zaman kafana esen eklentiyi WordPress Mağzasından ücretsiz olarak sitene yükleyebilirsin.Wordpress son derece güvenilir bir paneldir. Eğer ekipçe bir site yönetmek istiyorsanız sizin için en ideal panel WordPress’tir. WordPress panel sayesinde siteye sınırsız giriş yetkisi ekleyebilirsin. Ayrıca giriş yetkisi verdiğiniz kişilere belirli rütbeler verebilirsin (Yönetici, Editor, Yazar,Webmaster vb). 

Unutmayın ki WordPress dünyadaki büyük basın yayınlarınında kullandığı bir paneldir. WordPress panel sayesinde artık sende bir web sitesi yöneticisi olabilirsin. Tek yapman gereken hazır bir web sitesi satın alman. Hemen yandaki e-mail bölümünden bizimle iletişime geç, saniyeler içerisinde geri dönüş yapalım.

Hemen sitemizdeki fiyatları incele...

www.protasarimci.com

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Network services category
Haber Scripti full paket
Haber Scripti full paket
0 offers $0.00
(Yazarlık Doğrulama Hizmeti ) Google Arama Sonuçlarınız Artık Resimli
(Yazarlık Doğrulama Hizmeti ) Google Arama Sonuçlarınız Artık Resimli
0 offers $0.00
%100 Seo Uyumlu Wordpress Kurulumu
%100 Seo Uyumlu Wordpress Kurulumu
0 offers $0.00
Twitter 10-100k arası Satılık Hesaplar
Twitter 10-100k arası Satılık Hesaplar
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot