Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Established website - Listing closed Listing ID: 20920
Gıda Bilinci - Adsense Gelirli 57 Yazarlı Web Sitesi - Facebook Instant Articles

www.gidabilinci.com

Gıda Bilinci - Adsense Gelirli 57 Yazarlı Web Sitesi - Facebook Instant Articles
Minimum offer:
$2,280.00+
Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers, Enter more than $2,280.00 for offer.
Description
Web sitesi 2016 Ocak ayında kuruldu ve şuan için 14.000 Facebook sayfa beğenisi (tamamen organik), günlük 4 - 30bin arası tekil ziyaretçi, 300e yakın yazı bulunmaktadır.
Web sitesinde toplam 57 adet yazar vardır ve hergün en az 1 tane yeni yazarlık başvurusu gelmektedir. Site içeriğini gönüllü yazarlar oluşturmaktadır. Yazarlar için ayrı sayfa, yazarlık başvuru formları mevcuttur. Yazarlarımızın %90'ı Gıda Mühendisliği öğrencisi ve Gıda Mühendisi'dir. Geri kalanları ise ilgili bölümlerin öğrencileri ve mezunlarıdır. Hergün düzenli olarak içerik yazarlar tarafından girilmektedir.

Sitede tasarım olarak; kolay kolay göremeyeceğiniz tarzda kaliteli bir tasarım ve Wordpress altyapısı mevcuttur. Sunucusu Turhost'da bulunmakta ve ücretli Cloudflare CDN servislerinde tutulmaktadır.

Facebook sayfası Instant Articles ( Hızlı Makale ) onaylıdır. Ayrıca yeni olarak Anroid Uygulaması için çalışmalar başlatılmıştır.

Web sitemiz ile birlikte tüm sosyal medya hesapları, ilgili mail hesapları, yazarlar için Facebook grubu, hosting vs tüm hizmetler toplu şekilde devredilecektir.

Siteyi kazanç kaynaklı açmadığımız için Adsense vb gelir kaynaklarına fazla yüklenmedik. Ufak yerlerde gösterilen Adsense reklamları ile ortalama 300 lira gibi bir kazanç sağlanıyor aylık. Alacak kişi reklam sayısını ve yerleşimini arttırıp kazancını da arttırabilir. Biz ziyaretçileri sıkmamak için pek üstüne gitmedik.

Siteyi neden sattığımıza gelince; ilgilenecek yeterli vakti bulamıyoruz. Zaten siteye girip baktığınız zaman para kazanmak için açılmış acemi, spam siteler gibi olmadığını anlarsınız. Yaşam tarzımız ve hedeflerimiz doğrultusunda açtığımız bir sitedir. Alacak arkadaşın da aynı bakış açısına sahip olmasını temenni ederiz.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Other health and beauty category
www.onlinesexologist.com
Health Website with Forum
0 offers $1,846.33
efortesti.com
Kalp ile ilgili hastane ve doktorlar için alanadı
0 offers $1,995.00
www.modalayka.com
%100 Özgün İçerikli Moda Sitesi
0 offers $1,235.19
www.eyasamkocu.com
Fazla söze gerek yok alan adı her şeyi anlatıyor
0 offers $12,510.98
www.sagliklidogal.com
sagliklidogal.com Organik Ürünler - Doğal Ürünler
0 offers $1,353.75
hastanenumaralari.com
hastanenumaralari.com SATILIK
0 offers $57.00
www.bulgular.com
Fazla söze gerek yok alan adı her şeyi anlatıyor
0 offers $0.00
yenidoganyogunbakim.tr.gg
Yenidoğan Yoğun Bakım
0 offers $0.29
www.perilerkulubu.net
Jenerik bir domain. Çok çeşitli projeler için uygun bir alan adıdır.
0 offers $855.00
www.ilac.net
ilac.net İlaç Sektöründe Türkiyede 1 Numara Olmak İster misiniz
0 offers $2,850.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot