Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Ready-to-go project Listing ID: 20998

www.moddingtr.com

Türrkiyede ses getiren 3 yıllık süper kaliteli Oyun Yama ve Oyun Haberleri
Minimum offer:
$1,434.00+
Private sale waiting for an acceptable offer
0 offers, Enter more than $1,434.00 for offer.
USD
Description
Sitenin Aylık Getirisi: 350-400 TL (upload ve reklam gösterim siteleri yani yaklaşık 4-5 firmadan gelen toplam kazanç) (hiç bir şey eklemezseniz getirisi bu yani ölü hali)

İlgilenip yama veya her hangi bir şey eklerseniz aylık bin tl ye kadar gelir elde edebilirsiniz. 2 Sene önce tekil hiti sitenin günlük 10k idi ve aylık 1500 tl getiriyordu. Şuan hiç ilgilenmediğim için ve tam 1 yıldır yeni yamalar eklemediğim için ölü hali ile 300-400 tl getiriyor aylık. Sitenin google değerinin azalmaması ve değerli kalması için de her gün düzenli olarak oyun haberleri eklenmiştir. Hala da eklenmeye devam etmektedir.

Satış Nedeni : 
Daha önemli işlerle uğraştığım için (oyun yapımcısıyım) bu harika web sitesi ile uğraşmaya vaktim kalmıyor. Türkiye'nin en önemli oyun yama sitelerinden biridir. Bir çok oyunun kelime sıralamasın da google da keywordde birinci sıradadır.

Dediğim gibi normal de bu fiyata bu kadar değerli olan ve uğraştığım , türkiyede önemli bir marka haline gelen,facebook sayfasında da 8 bin organik kitlesi bulunan bir web sitesini 6500 tl ye hayatta satmazdım ama başka işlerim olduğundan ve moddingtr.com markasının daha iyi yerlere gelmesini istediğimden bunu iyi değerlendirecek kişilere satmak istiyorum.

Site Analiz Bilgileri: 
http://i.hizliresim.com/kEjg8q.jpg
Satışa Hosting Dahilmi?: Natro sunucuda aylık 200 tl lik sunucuda . siz siteyi optimize edip daha ufak bir sunucuya geçirebilirsiniz.
Banlı Olduğu Sponsor: HAYIR
Kurulduğu günden bu yana toplam giriş : 3.3 Milyon! 
http://i.hizliresim.com/PQ5oaO.jpgNotice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Gamification category
www.oyun.pink
Oyun.Pink Jenerik Alan Adının Böylesi !...
0 offers $0.00
www.turkviz.club
Ucuz Upload Sitesi Türk Viz Sunuculu
0 offers $258.12
www.moddingtr.com
Türrkiyede ses getiren 3 yıllık süper kaliteli Oyun Yama ve Oyun Haberleri
0 offers $1,434.00
www.oyunkit.in
Keyword Oyun Sitesi Satılıktır.
0 offers $37.28
vietorrent.blogspot.com.tr
Torrent sitesi satılık
0 offers $6.16

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot