Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Domain name - Listing closed Listing ID: 2315

www.mihailprohorov.com

Milyarder Alan Adı
Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 49 months, 3 days ago
0 offers
Description
Mihail Prohorov Kimdir;

Mihail Dmitriyeviç Prohorov (Rusça: Михаил Дмитриевич Прохоров; d. 3 Mayıs 1965, Moskova, SSCB) bir Rus milyarder girişimci ve Amerikan basketbol takımı New Jersey Nets'in sahibi. Moskova Finans Enstitüsü'nden mezun olduktan sonra finans sektöründe isim yapmış ve metal sektöründe Rusya'nın en önde gelen sanayicilerinden biri haline gelmiştir. Norilsk Nickel'de çalışırken, şirket dünyanın en büyük nikel ve paladyum üreticisi olmuştur. Prohorov, Polyus Gold'un eski başkanı ve Rusya'nın en büyük altın üreticisi ONEXIM Grubu 'nun eski Başkanıdır. Haziran 2011'de siyasete girdiğinde iki pozisyonda da istifa etti.

Prokhorov, Aralık 2011'de, 2012 başkanlık seçimlerinde bağımsız olarak aday olacağını açıkladı. Rusya başbakanı ve eski devlet başkanı Vladimir Putin, Prokhorov'a karşı seçim yarışında favori olmuştur.

Prokhorov, Rusya'nın en zengin üçüncü kişisi ve tahminen 18 milyar dolarlık bir servet ile 2011 Forbes listesine göre dünyanın 32. en zengin kişisidir.


Kaynak;
https://tr.wikipedia.org/wiki/Mihail_ProhorovNotice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Celebrities category
www.facebook.com/N.D.E.Officall
çok ucuza aktif facebook sayfası
0 offers $2.73
www.alptug.net
Jenerik Süper Alanadı
0 offers $136.60
www.dedikodular.net
Harika Magazin Sitesi veya İtiraf Domain
0 offers $136.60
www.yamanmira.com
yamanmira.com
0 offers $27.32
www.simgesagin.com
Simgesagin.com Resmi fan sitesi satılıktır
0 offers $27.32

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot