Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Established website - Listing closed Listing ID: 3172
Mükemmel Bir Proje , Mükemmel Domain

www.kesinpara.com

Mükemmel Bir Proje , Mükemmel Domain
Current price:
$27.33
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 50 months, 2 days ago
0 bids, Enter more than $32.33 for bid.
Description
Ortaklık sistemiyle ilgilenenler bilirler , ülkemizde clickbank sisteminin bir benzerini xticaret adı firma yapmaktadır.Xticaret firmasının sitesinden üyelik alıp,ordaki diğer üyelerin ürünleri satıp yüksek komisyon almaktır amaç.Ben bu blogta ise birincil gelir olarak bunu planladım. Örneğin Xticaret hakkında bir yazı yazdım özgün en alta xticarete buradan üye olabilirsiniz diye link verdim.Böylece hem içeriğimle uygun makale yazmış oldum, hemde xticaret ref linki verdiğim için o sisteme kayıt olanlar üzerinden para kazanmış oldum.Örneğin ; facebooktan para kazanma rehberi adlı bir makale yayınladık.En alta da e-kitabımızı inceleyebilirsiniz diye link verdik.Bu linkte de xticaret'te bulunan satış ortağı olduğumuz e-kitap var.Ziyaretçi sizin yazınızı okudu ve o linke tıkladı.Böylece hem satış ortaklığından hemde google reklamlarından para kazanmış oluyorsunuz.Hemde siteniz ilgili içerikler le de besleniyor. %100 reklam hedefe ulaşıyor.

Sitede yaklaşık 15 tane içerik var.Çoğu özgündür.Seo'ya uygun yazılmıştır.Siteyi İlgilenemediğim için satıyorum.DOMAIN KEYWORD İÇERİR.

Size garantisini veriyorum özgün içerik girilmeye devam edildiği zamanlarda çok iyi paralar kazanabilirsiniz.Kesin alacak arkadaşa vermek istediğim bir kaç tüyo daha bulunmakta.

Aslında siteyi satma amacım üstte de belirttiğim gibi ilgilenemem.Biri çıkar derse ki "kardeş ben ilgileneyim siteyle karı yarı yarıya bölüşelim" hemen konuyu siliyorum.Çünkü bu işe girmeden çok pazar araştırması yaptım ve gerçekten vericeğiniz paraya değecek bir yatırım.Bu kadar ucuza satmamın nedeni ise şu an hali hazırda fazla hiti ve getirisi yok.Türk milleti olarak biraz sonuç odaklıyız ben desem size pr7 10k tekil günlük 15$ adsense geliri diye hemen atlarsınız bende ona göre fiyat koyarım.Bu özellikler olmadığı için ne kadar size çok iyi para kazandırabilcek bir yatırım da olsa satılması için bu fiyatlar makuldür

Yanında istenilirse xticaret üyeliğimi de verebilirim.Xticaret üyeliği ücretli ve 20 TL dir.Benim üstte anlattığım taktiği uygulayarak sizde ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sitenin paravan blogları,imleme ve sosyal medya hesapları da bulunmaktadır.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Monetization category
www.tedilatproje.com
tadilatproje.com
0 offers $273.30
www.eticaretbank.com
eticaretbank.com
0 offers $300.63
uzmanhit.com
uzmanhit.com
0 offers $41.00
www.netteparakazan.net
NetteParaKazan.net - Para Kazanmanın Güvenilir Yöntemleri
0 offers $24.60
www.isletimsistemim.com
Teknoloji haber sitesi
0 offers $245.97
teknobey.net
Gelirli Teknoloji Sitesi+Adsense+Facebook Sayfasıyla birlikte satılık
0 offers $109.32
www.firsatekrani.com
www.firsatekrani.com
0 offers $0.00
makaleal.com
makale al com
1 offer $41.00
www.eldekredi.com
jenerik domian www.eldekredi.com
0 offers $4,099.50
www.firsatsitesi.com
Ticari Domain Fırsat Sitesi
0 offers $1,366.50

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot