Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: New website - Listing closed Listing ID: 3238
Kurumsal Firma Sitesi / Admin Panelli

www.sizindomainadresiniz.com

Kurumsal Firma Sitesi / Admin Panelli
Minimum offer:
$143.11+
Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 47 months, 5 days ago
0 offers, Enter more than $143.11 for offer.
Description

Neden Hazır Web Sitesi ?

 

Firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi ile bir kurumsal web sitesinde olması gereken her şeye sahip olacaksınız.

Firma profil sayfasından ürün ve hizmetler sayfasına, referanslar sayfasından resim galerisi sayfasına bir firmanın tüm web ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeteneğe sahip.

 

Hazır Web Sitesi Nedir?

 

Hazır web sitesi, tasarımı önceden dizayn edilen kullanıma hazır ve 1 gün içerisinde hizmete açılabilen web sitesi tasarımlarına denir. Hazır web sitesi ile çok kısa bir süre içerisinde profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Hazır web sitenize hizmetini vermiş olduğunuz ve/veya satışını yapmış olduğunuz ürünleri çok kısa bir süre içerisinde ekleyip web sitenizi hazır hale getirebilirsiniz

 

Kimler Hazır Web Sitesi Kullanmalı?

 

Hazır web sitelerimizi düşük maliyet ile kurumsal bir web sitesine sahip olmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için tavsiye ediyoruz. Özellikle yeni firmalar için tavsiye ettiğimiz hazır web siteleri ile çok kısa bir süre içerisinde profesyonel bir web sitesine sahip olmak mümkün.

 

Bu Sistemi Nasıl Alırım? Paketi Aldığımda Süreç Nasıl İşler ?

 

Paketi http://webelli4.net/iletisim.php Sayfasında ki Formu Eksiksiz Bir Şekilde Yolladığınızda Ön Başvurunuzu Yapmış Olursunuz Firmamız Bırakmış Olduğunuz Telefon Numarasından Sizi Arar Ve Başvurunuzu Onaylamanızı İster Başvuruyu Onaylarsanız.Mail Adresinize Sitenizin Özellikleri İle İlgili Bir Takım Sorular Bulunan Word Dosyası(Sitenin Rengi İsmi Domain Adresiniz Nasıl olmalı gibi) Gönderilir Siz O Dosyayı Yolladıktan Sonra Sitenizin Size Sunumu İçin sizinfirmaadiz.webelli4.net Uzantılı Bir Web Adresi Açılır (Word Dosyasındaki Özelliklerde Bulunduğu Gibi Bir Tasarım Çıkardığımızı Ve Eksik Olan Düzenlenmesi Gereken Yerlerin Bilgilendirilmesi İçin.) Siteniz Oraya Yüklenir Size Bilgi E-postası Gönderilir.Telefonla Arama Yapılır Siz Sitenizin Son Haline Bakıp Ben Bunu Beğendim Diye Onay Verdiğinizde Garanti Bankası hesabımıza Sitenin Değeri Olan Ücreti Yatırıyorsunuz Ücretin yattığını Gördüğümüz Zaman Bu Site www.istediginizdomainadi.com Adresine Taşınır Ve Gerekli Ayarlar Yapılır.

 

Ne Kadar Sıklıkla Veritabanı Yedeği Alıyoruz ?

 

Sitenizin Yedeğini Her Hafta Cumartesi/Pazar Günü Alıyoruz.Sitenizde Bir Problem Meydana Geldiğinde Arşivimizden İstediğiniz Yedeği Çıkarıp Sisteminizi Geri Yüklüyoruz.

 

Sistemi Aldım Ancak Beğenmedim Ne Olacak ?

 

Firmamız Olarak ilk Olarak Sitenizin Değiştirilmesini Öneririz(Tasarım Değişikliği).Eğer Bunu Da İstemez iseniz Paranızın Domain Ve Hosting Ücreti Düşülerek Geri İade Ediyoruz.

 

Not : Para İadeleri Site Alındıktan 5 Gün İçinde Beğenilmez İse Yapılmaktadır Aksi Taktirde Ücret İadesi Söz Konusu Değildir.

 

Site Dosyaları Müşterilere Verilir Mi ?

 

Firmamızın Bir Kaidesi Olarak Hayır Site Dosyalarını Müşterilerimize Vermiyoruz.Zaten Kullanılabilir Bir Panel Var Ve Hosting İle İlgili Gerekli İşlemlerde Destek Sağlıyoruz.
Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Web Development category
realhaberciniz.com
Realhaberciniz Türkiyenin Habercisi
0 offers $8.60
www.bilisimkent.com
www.bilisimkent.com
0 offers $7.17
wordpressturkey.xyz
wordpressturkey.xyz - wordpress geliştiriciler için muhteşem bir alan adı
0 offers $286.80
www.webkodu.com
WebKodu.com Yeni Konsepti ile Satılık
0 offers $1,003.51
www.gokweb.net
WEB SİTESİ YAPIMI
0 offers $25.92
www.angelofdeathfrm.com
AOD Webmaster Forumu Satılıkdır ! Büyük Fırsat
0 offers $5.74
www.wmaktif.com
WmAktif - Aktif Webmaster Sitesi
0 offers $5.74
www.buyrun.link
Buyrun.link özel adres satılıktır.
0 offers $21.51
bestjquerydesigns.com
jQuery blog, bootstrap templates, jquery plugins
0 offers $0.00
www.analizsitesi.com
Projelik Site
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot