Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Established website - Listing closed Listing ID: 3580
3 Yaş PR1 - Hitli ve Gelirli - Özel MorYeşil Temalı

www.turk90.com

3 Yaş PR1 - Hitli ve Gelirli - Özel MorYeşil Temalı
Minimum offer:
$37.40+
Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 48 months, 1 day ago
0 offers, Enter more than $37.40 for offer.
Description
Siteyi yaklaşık 3 yıl önce cocacola'nın bir reklamda kullandığı sitenin ismini ters çevirerek açtım. Bu anlamda marka değeri de taşır. Geçen süreçte dönem dönem heveslenip içerik girdim. İçerik girince hitler arttı, 1 yıl girmedim hitler düştü vb. dalgalanmalar çok yaşadık. Türk**.com sitemle artık daha ilgilenemeyeceğimi düşündüğümden satıyorum. Herhangi bir engeli ve banı yoktur. Kendi temam olan moryeşil kullanılmaktadır. Tema işlerinden biraz vakit bulup ilgilenebilseydim aylık 100 doları çok rahat kazandıracak bir sitedir.

Özetle bu sitemi lütfen ilgilenecek ve zirve yaptıracak olanlar istesinler. Bu alan adının çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Weight Loss category
zayiflatandiyetler.net
Patlamaya Hazır Kadın Sağlık - Zayıflama Sitesi
0 offers $55.91
www.ailehekimidestek.com
Aile Hekimliği Destek
0 offers $2,157.75

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot