Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Ready-to-go project - Listing closed Listing ID: 4130
Tekstilan.com Tekstil İlanları Projesi

www.tekstilan.com

Tekstilan.com Tekstil İlanları Projesi
Minimum offer:
$280.50+
Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 44 months, 57 minutes ago
0 offers, Enter more than $280.50 for offer.
Description

Tekstilan.com

Tekstilan.com bir tekstil ilanları servisi,bir tekstil portalı düşüncesi ile ortaya çıkarılmıştır.
Web üzerinde yeralan sayısız genel ilan sitesinden farkı,daha spesifik oluşu,sadece tekstil sektörü ile ilgili ilanları yayınlamasıdır.Tekstil piyasası Türkiye'de oldukça gelişmiş olduğundan,içerik ve müşteri bulmak açısından çok zengin bir piyasadır.

Tekstilan
akılda kalıcı olduğunu düşündüğüm domainiyle alanında fazla rakibinin olmadığı bu alanda,iyi bir çalışmayla öne çıkabilir diye düşünüyorum.

Tekstilan'üzerinde şuan için ilan yayınlamak ücretsiz,geliştirildiğinde ücretli üyelik tipleriyle ve ücretli ilanlar ile gelir kaynağı yaratılabilir,alan çok geniş bir piyasa olduğu için binlerce tekstil firması arasından reklamlar  alınabilir.Bir tekstil topluluğu kurulabilir.Açıkçası tekstil sektöründe çalışan bir firmamız olduğu için projeyi kurma amacım bu idi.

Şubat 2013'te kurulduğunda biraz ilgi ile ilk haftalarda zamanlarda günlük tekili 200 ler civarında idi.Bu alanda sadece tekstil sektorune ait çok kaliteli websiteleri bulunmadığından,biraz ilgilendiğinizde ziyaretçilerin ilgisini çekebiliyor.Tekstil sektöründen imalatçı,satıcı ve alıcı yeni üyeler geliyor,ve ilan ekliyorlar.Tekstilan bu noktada ilgilenildiğinde ve geliştirildiğinde güzel bir gelir kaynağı yaratabilir.

Sitenin satış sebebi,tekstil firmamızla alakalı diğer websiteleri ile ilgilenmem,şirketle ilgilenmem ve bunlardan Tekstilan'a vakit ayıramayışımdır.Yaklaşık son 3-4 aydır hiç ilgilenmiyorum,alexa ve hit değerlerinin şuan düşük olması bu sebeptendir.

Tekstilan wordpress tabanlıdır,bu sayede hızlı index alabilmekte.Sürekli website projeleri yapıp satışını yapan biri değilim,Tekstilan kendi alanım olduğu için aklıma gelen bir oluşumdu,zaman ayırıp geliştiremedim,fakat güzel yerlere geldiğini görmek istediğim bir proje benim için.Satışı için acil bir durumda yok, bu yüzden Tekstilan fikri aklına yatan,ve geliştirebilecek arkadaşlar ilgilenirse sevinirim.

Ayhan İçenNotice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Other business category
www.ankaradoganaynakliyat.com
Satılık Evden Eve Nakliyat Sitesi SEOSU Halen Sürmektedir ACil Satılık
0 offers $0.00
www.turkiyemantolama.com
Mantolama Sektöründe PR2 ve Kelimesinde 1. Sırada
0 offers $280.50
www.sadeceis.com
İş İlanları için kaliteli bir domain
0 offers $0.00
www.sarisayfam.com
Sarısayfam.com İlan Sitesi
0 offers $280.50
www.satildimi.com
satildimi.com
0 offers $0.00
www.medcezir.org
Genel Blog İsmi
0 offers $0.00
www.ostimrehber.com
ostimrehber.com1
0 offers $841.50
www.lezzethafiyesi.com
Lezzet Hafiyesi
0 offers $2,805.00
www.caykahve.com
Çay ve Kahve
0 offers $9,817.50
www.sadecenetwork.com
Sadece Network
0 offers $5,610.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot