Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Job - Listing closed Listing ID: 4674

Sosyal Medya Danışmanlığı

Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 45 months, 9 days ago
0 offers
Description

Gelişmiş inovasyon çağında markalar ürünlerini pazarlamak adına sesli ve görsel medya seçeneklerini kullanıyorlar. Bu seçenekler etkili geri dönüş doneleriyle dolu olsalar da artık günümüzde biraz daha geri planda kalmaya başlamışlardır. Kitleler artık daha fazla bilgisayar başında vakit geçirdiğinden dolayıdır ki Unilever gibi büyük markalar pazarlama stratejilerini sosyal medya pazarlama alanı üzerinde kurmaya başlamışlardır.

Pio Sosyal Medya Ajansı olarak Sakarya’da markanız için Sosyal Medya StratejisiTasarım ve KurulumuSayfa ve Topluluk YönetimiKampanya ve Reklam YönetimiTakip ve Ölçümünü yapar, markanızın yalnızca yerel bazda değil, tüm yurt çapında sosyal medya üzerinde ki tanıtımını sağlayacak içerikler, reklamlar, yarışmalar gerçekleştiririz.

Geliştirdiğimiz uygulamalar ve pazarlama stratejileriyle elde ettiğimiz toplulukları potansiyel müşteriye dönüştürür, markanız ve müşteri arasında ki iletişim köprüsünü oluşturur, markanızın sosyal medya itibarını yükseltir ve aynı zamanda markanız için yeni bir pazarlama kanalı oluştururuz.

Daha detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilirsiniz: www.pioajans.com


Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Social media services category
3 tweetini 75 Tl ye 750 Bin Kişiye Duyur
3 tweetini 75 Tl ye 750 Bin Kişiye Duyur
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot