Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Job - Listing closed Listing ID: 5315

3 adımda özel tasarım ile kurumsal site

Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 45 months, 1 day ago
0 offers
Description
Sitevizit nedir?
Ne?
Sitevizit web sitesi kurma konusunda eşsiz olanaklar sunan bir online uygulamadır. Bir web sitesinde olması gereken bütün özellikleri barındıran yapısı ile web sitesi kurma işini bir yük olmaktan çıkarıyor ve başkalarına bağımlı olmadan istediğiniz özellik ve görünüme sahip bir web sitesi kurma olanağı sunuyor.

Neden?
Hazır web sitesi kurulumu için mevcut birçok uygulamanın tersine Sitevizit web sitesi kurma açısından kolay, hızlı, basit ve kullanışlı olması nedeni ile tercih ediliyor. Hazır ve kurulumu basit olması yanında kaliteli web sitesi sahibi olmak isteyenler için de en uygun çözüm olarak öne çıkıyor.

Nasıl?
Program dahilinde sunulan onlarca arayüz tema seçeneği işinize en uygun tarzda bir web sitesi kurma imkanı tanıyor. Seçtiğiniz temayı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz de. Böylece sitenizin arayüz görünümünü değiştirmek istediğinizde yeniden bir web sitesi kurma gibi bir zorluk yaşamaktan kurtulmuş oluyorsunuz.

Sitenizin içeriği ile ilgili değişiklik ve düzeltmeleri anında yapmak da mümkün. Size gereken sadece internet bağlantısı. Böylece bulunduğunuz yerden sitenizi yönetebilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olduğunda ise bizi aramanız ya da e-posta göndermeniz yeterli.

Hangi?
Hangi özelliklerin sitenizde olmasını istiyorsanız bunları seçmek ve eklemek yolu ile web sitesi kurma konusunda herhangi bir kod bilgisi ve yabancı dil gerekmeden kolayca yapıyorsunuz. Böylece farklı özellikleri istediğiniz zaman ekleyebilir ya da çıkarabilir, sitenizin işlevlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetebilirsiniz.

Ne zaman?
Web sitesi kurma işini 4 basit adımda yapmak için tek gereken, sisteme üye olmak ve kredi kartı ile ödemenizi yapmak. Geriye ise hemen ardından web sitesi kurma işine başlayıp kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile hayalinizdeki siteyi hayata geçirmek kalıyor.

Hemen
Siz de web sitesi kurma stresi yaşamaktan kurtarın kendinizi. Hemen üye olun ve birkaç basit adımda istediğiniz tarzda bir web sitesi kurma çözümü ile rahat edin.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Web development category
Özgün Blog Tasarımı - HTML & CSS Template
Özgün Blog Tasarımı - HTML & CSS Template
0 offers $0.00
Doktorlarımıza web sitesi
Doktorlarımıza web sitesi
0 offers $0.00
1000 Siterobot Trafik Kredisi Şok Fiyat 1000 Organik hit
1000 Siterobot Trafik Kredisi Şok Fiyat 1000 Organik hit
0 offers $0.00
Web Sitesine Ortak Aranıyor
Web Sitesine Ortak Aranıyor
0 offers $0.00
69.00 TLye Firma Web Tasarımı
69.00 TLye Firma Web Tasarımı
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot