Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Established website - Listing closed Listing ID: 5325
Kaçırılmıycak Fırsat oyunmoyuns.com

oyunmoyuns.com

Kaçırılmıycak Fırsat oyunmoyuns.com
Current price:
$717.00
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 45 months, 29 days ago
0 bids, Enter more than $722.00 for bid.
Description
Sitemiz deneme amacı ile kurulmustur. Seo işinde uzmanlasmaya çalışıyoruz şuan da kendi kelimesinde ilk sayfada dır (oyunmoyun ve oyunmoyuns).google page speed 100 üzerinden 90 puan.sayfa acılıs süresi 0,79 sn  Ciddi paralar harcanamış , sosyal imleme ve backlik çalışmaları yapılmıştır. Ör:facebook sayfası 1000 beğeni şuan için ve artmaktadır. wp teması kullanılmıştır ancak sizde farkediceksiniz ki hazır temadan çok farklı görünmektedir. Başta da söylediğim gibi amacımız farklı olduğundan dolayı satıştadır reklam optimizasyonu yapıldığında  güzel paralarda kazandırabilecek potansiyeldedir.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (2)
41
rcpkrm $0.00 (0)
46 months, 29 days ago
Ayrıca kraloyuns.com un Godaddy SSL sertifikası ile birlikte sunucuda tüm sitelerde özel ip kullanılmaktadır.Sitelerimiz hack saldırı vb durumlar içinde güvenlikli ve düzenli yedeklemeli yapıdadır.Oyun botçumuza isteğimize göre Özel oyun botları yazılmış ve birçok yerli yabancı siteden oyun çekilmektedir.Her site için lisanslı imle eklentisi sayesinde her yayınlanan oyun 20 yi aşkın sosyal medyada otomatik yayınlanmaktadır. Bunun yanında canli-izle.tv.tr sitemizde satılıktır. Sitelerde adsense ban, yasalara aykırı içerik vb yoktur. İlgilenen arkadaşlar yorumu okumadan geçmesin. Alana şimdiden hayırlı olsun..
41
rcpkrm $0.00 (0)
46 months, 29 days ago
oyunmoyuns.com, 'oyun moyun' ve ' oyunmoyun ' kelimelerinde birinci sırada dediği gibi. Site 2 aylık olmasına rağmen biz bunu başardık. İlgilenen arkadaşlar için tek site satımı veya; oyunskorus.com oyunskorcuk.com kraloyuns.com oyungemisix.com oyunkolumax.com sunoyuns.com oyunmoyuns.com Şeklinde toplu alımda söz konusu olabilir. Sadece kraloyuns.com da adsense reklamları yayınlanmakta olup diğer sitelerde copacet reklamları yayınlanmaktadır. Google reklamlarına istenildiği an dönülebilir. Lakin biz uygulamadık.
Other listings in Other hobbies and games category
www.androidoyun.net
Android Oyun .NET
0 offers $28.68
www.oyunoyna-tr.net
Güzel ve sağlam bir oyun sitesi
1 offer $14.34
www.poker.com.tc
poker.com.tc
0 offers $143.40
www.cesaretarenasi.com
Özel Online Oyun Tasarımlı Website ve 1 Oyun Hesabı Hediye
0 offers $71.70
www.torrentoyun.co
Torrent Oyun . CO
0 offers $28.68
www.ufakoyunlar.com
Flash Oyun Sitesi UfakOyunlar.com
0 offers $286.80
www.kitoyun.com
Yüksek Hitli Flash Oyun Sitesi
0 offers $11,472.00
menejerlik.com
eskı bır domaın
0 offers $28.68
www.birazoyun.com
birazoyun.com
0 offers $0.00
www.pokemonsky.com
www.pokemonsky.com Pokemon rpg domain
0 offers $125.04

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot