Siterobot the Winnovator

Private sale Private sale: Ready-to-go project - Listing closed Listing ID: 5607
Türkiyenin En Büyük Kedi Sahiplendirme Sitesi

www.kedisahiplendirme.com

Türkiyenin En Büyük Kedi Sahiplendirme Sitesi
Minimum offer:
$573.60+
Private sale waiting for an acceptable offer
Listing closes in 44 months, 22 days ago
0 offers, Enter more than $573.60 for offer.
Description
Site wordpress altyapılıdır. Tema ilan verilmeye uygun olarak ayarlanmıştır. Kullanıcılar siteye üye olur ve ilanını yayınladıklarında beklemede olarak sisteme kaydedilir. Yönetici tarafından onaylanıp yayına alınır. Dmoz kaydı mevcuttur. Site kedi ilanları dışında kedi cinsleri, kedi bakımı, kedi hastalıkları gibi konulardan da hit çekmektedir. Sayaç detayları için : http://www.sayyac.com/tr/stats/unique_visitors/kedisahiplendirme linkini inceleyebilirsiniz. Tekil hitler gün geçtikçe artmaktadır. Site geçmişte bazı terslikler yaşadı. 7 gün hacklendi sıralamalardan düştü ama kendini toparlamaktadır. Hatta arama kelimelerinde birkaç sıra geride olmasına rağmen eskisine göre hiti artmıştır.

Site Kazançları:
Sistemde vitrin ilanı mevcuttur. Ayda ortalama 4-5 reklam alıyor. Ordan geliri 20-25 tl civarıdır. Bunun dışında kedi tuvaleti firmasıyla aylık 35 tl den anlaşması vardır tek banner için ( 728x90 ). Deneme amaçlı şuan popup reklamı eklidir. Bir daha ki aya ona göre fiyat düzenlenecektir. Deneme amaçlı affilate sistemleri koydum. Bir ürün satıldı ve 28 TL kazancı oldu. Bunun dışında incir.com dan ismine göre e-ticaret sistemi açtım fakat 28 kasım güncellemesi girince araya bazı ayarlar yapılmaz oldu. Ondanda ek kazanç sağlayacağını düşünüyorum. ( hatta satılmaması durumunda en çok yükleneceğim reklam alanı olacak. kedisahiplendirme.incir.com )  Reklamından eticaret sitesine günlük 10 15 kişi siteye geçiş yapıyor. Onun detaylarını da bu linkten görebilirsiniz: https://bitly.com/17fIjgC+

Site şimdiye kadar pek para kazandırmadı. Daha doğrusu çok para kazanacağım diye kurmadım bunu. Kendi çapımda başlatmış olduğum bir projeydi ve gerçekten iyi hizmet verdiğini düşünüyorum. Siteye gelen ziyaretçiler sitede uzun süreler kalmaktadır. Ayrıca www.kedisahiplendirme.com/KediSahiplendirme facebook sayfasıyla birlikte verilecektir. Facebook sayfasıyla nerdeyse 6 aydır ilgilnemiyorum. 3.700 takipçisi vardır.

Ayrıca siteye pr4 sitelerden backlink alınmıştır. Pr güncellemesinde pr değerinin artmasını bekliyorum.

Bu site benim ilk yaptığım site ve aynı zamanda internette yaptığım ilk proje olduğu için gözbebeğim sayılır. Satmak zorunda olduğum için satmıyorum. Aslında deniyorum da denebilir. Satılırsa bir nevi emekli olacağım :) Sürekli ilan geldiği için ilgi isteyen bir sitedir.

Site içerikleri :

560 Yazı - 256 Yorum - 298 Etiket - 704 Üye ( üyeli sisteme geçeli 2 yada 3 ay oldu )
Ayrıca 5 ay altında sahiplendirilen veya sahiplendirilmeyen ilanları tamamen siliyorum. Şuan ekli olan ilanlar son 5 ayın ilanlarıdır. Aktif olan İlan sayısı şuan 361 dir.http://www.kedisahiplendirme.com - 26.11.2013 Tarihli Site Analiz Raporu:

Google Pagerank: 0
Google Indexi: 16.200
Google Görsel Indexi: 1.810
Google Backlink: 0
Alexa Dünya Sırası: 1.357.452
Alexa Ülke Sırası: 20.669
Alexa Backlink: 62
Yandex Index: 1.652
Dmoz Kaydı: var
Domain Yaşı: 1 yıl 8 ay
Site Lokasyonu: Türkiye


Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (1)
40
ska.samo $0.85 (1)
46 months, 5 days ago
Pagerank 3 olmuştur bilginize
Other listings in Pets category
www.kopekyuvasi.com
kopekyuvasi.com satılıktır
0 offers $43.02
www.discoveranimal.com
Discover Animal
0 offers $2,868.00
www.petshoptr.com
petshop kelimesinde keyword kralı
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot