Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Established website - Listing closed Listing ID: 7338
Aile ve Toplum Portalı Satılıktır

www.ailevetoplum.org

Aile ve Toplum Portalı Satılıktır
Current price:
$546.60
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 44 months, 7 days ago
0 bids, Enter more than $551.60 for bid.
Description
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kurum ve kuruluşları arasında duyuru ve haber paylaşımları ile tek bir nokta üzerinden sinerji oluşturmak amacıyla kurulmuş olan Aile ve Toplum Portalı, proje değişikliği sebebiyle satılıktır.

Özellikle Anne-Bebek ve Oyuncak Ürünleri satışı yapan firmaların özel reklamlarını alabileceğiniz portalda köşe yazarları mevcuttur. Talep edildiğinde ücretsiz olarak yazarlar daha sık yazacaklardır bu noktada sadece ilgi gerekir.

Aile ve Toplum Portalı' nın pagerank değeri 2 'dir. 400 TL Değerinde özel haber yazılımı ile yayın yapmaktadır. 2 ay önce yeni yazılıma geçilmiştir.

Aile ve Toplum Portalı' nın sosyal medya hesaplarından da anlaşılabileceği üzere takipçilerin büyük çoğunluğu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı' nda görev yapan İl Müdürü, İl Müdür Yardımcısı, Kuruluş Müdürleri ve Kuruluş Personelidir.

Portal adresi: http://ailevetoplum.org/

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Other family and relationships category
ailevetoplum.org
Aile ve Toplum ile ilgili satılık alan adı
0 offers $68.33
www.liselitr.com
liselitr.com
0 offers $0.00

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot