Siterobot the Winnovator

Public auction Public auction: Established website - Listing closed Listing ID: 7718
HD Video Clip sitesi

www.hdvideoclip.com

HD Video Clip sitesi
Current price:
$1,402.50
Public auction has not reached the reserve price yet!
Listing closes in 38 months, 28 days ago
0 bids, Enter more than $1,407.50 for bid.
Description
Domain hakkında: öncelikle domain çok güzel bir domaindir. com-net-org-info uzantıları ve www.downpro.net isimli site beraber verilecektir yalnız .com ve .org uzantıları adsense banlıdır. net ve info uzantısı temizdir herhangi bir ban yoktur. net uzantısında ayrı bir yazılım kullanılmakta olup ilgilenilmemektedir o da beraberinde verilecektir.

Site hakkında: site 2010 yılında yayına girmiştir. İlk yıllarda wordpress alt yapısı kullanılmıştır ancak günlük ziyaretçi sayısı çok fazla artınca site sürekli suspend yemiş yapılan optimizasyonlar çare olmadığı için kullanılan yazılım değiştirilmek zorunda kalınmıştır dolayısıyla tüm linkler değiştiği için büyük bir hit kaybı yaşanmıştır. 2013 yılı ortalarında google güncelleme öncesi günlük 400-500 tekil ziyaretçi varken şu anda google, bing, yahoo, yandex vb. sitelerden gelen tamamen organik günlük 100-200 arası tekil ziyaretçi vardır (http://statcounter.com verilerine göre. sayyac vb siteler daha fazla ziyaretçi göstermesine rağmen statcounter kullanılmıştır çünkü daha gerçekçi sonuçlar vermektedir).

Yazılım hakkında: Kullanılan yazılım php dir ve çok dillidir (Türkçe dahil 23 dil) ziyaretçilerin tümü yurtdışından olduğu için varsayılan dil ingilizce olarak kullanılmaktadır ancak varsayılan dili istediğiniz dil olarak ayarlayabilirsiniz. videolar bir bot ile youtube dan otomatik olarak çekilmektedir bunun yansıra manuel ekleme ve izin verdiğiniz takdirde üyelerin video ekleme seçeneği vardır. ayrıca sitede facebook share botu mevcut olup eklenen video otomatik olarak facebook ve twitter da paylaşılmaktadır. Ayrıca yazılımın mobile plugin i sayesinde site mobil cihazlarla %100 uyumludur. yazılımın ömür boyu güncelleme ve desteği vardır. Müşteri paneli devredilecektir ayrıca müşteri panelinde yer alan ikinci bir yazılım ve bu yazılımın kurulu olduğu www.downpro.net isimli site verilecektir.


Aklınıza takılan sorular varsa basri03(at)hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Other entertainment category
www.facebook.com/duygubolatx
20 TL RSS UYGULAMASI
0 offers $5.61
www.manzaralar.net
Manzaralar.net 12 Yıllık Web Sitesi
0 offers $3,085.50
burcyorumlari.co
burcyorumlari.co
0 offers $5.61
eglencesiparisi.com
turkiyenin ilk ve tek tam kapsamlı etkinlik sitesi
0 offers $981.75
www.videonburda.com
Web Sitemi Satıyorum
0 offers $36.47
asmrvideolari.com
Dünyayı Saran ASMR için Jenerik Domain!
0 offers $0.00
www.nelervar.co
Her Türlü Web Sitesine Gidecek Domain
0 offers $0.00
www.kupavale.com
www.Kupavale.com Acil Satılık
0 offers $8,415.00
www.mezbele.com
Fazla söze gerek yok alan adı her şeyi anlatıyor
0 offers $12,313.43
www.sarelle.net
Sarelle.NET hosting-domain-ircd ve kurulu tüm sistemi ile birlikte satılıktır
0 bids $1,077.12

Dealers
Copyright © 2012 - 2014 Siterobot ®, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik LTD.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot